SharePoint

TestV1

I have read the above information.

YES

Have you been convicted of any of the following offenses above?

YES

Have you ever been accused of and/or investigated for, a crime of child abuse or physical abuse?

YES

Have you ever been investigated for allegations of sexual offenses?

YES

Volunteer Level

A+

First Name

Cars

Middle Name

 

Last Name

New

Date of Birth

121212

Social Security Number

6775665

Address

Sprzęt

Pod spodem Milan jeździ na zaprojektowanym przez Mazdę dwuwahaczowym zawieszeniu z przodu z funkcjonalnie podobną konfiguracją https://sip.magicexhibit.org/ wielowahaczową z tyłu. Podwozie, rozciągnięte i poszerzone w stosunku do Mazdy 6, ma według Mercury'ego jeszcze większą sztywność skrętną.

Jego zębatkowy układ kierowniczy działa w stosunkowo szybkim stosunku 16 do 1 (dla porównania, wąsko skoncentrowany https://flip.magicexhibit.org/
 WRX STi Subaru używa tylko nieznacznie szybszego stosunku 15,2 do 1). Hamowanie pozostawiono do tarcz na cztery koła (11,7 cala z przodu, 10,9 cala z tyłu) z ABS i elektronicznym rozdziałem siły hamowania.

Wygląd

Rzuć okiem na zad Milana z drugiego końca parkingu, a stylizacja Mercury spełni swoje zadanie. Istnieją niezaprzeczalne europejskie, a może nawet włoskie, elementy tylnych świateł, znaczków i tylnych paneli. Obszycie dookoła jest wykończone satynowo-aluminiowym wykończeniem, które jest https://hyundai.magicexhibit.org/
 bardziej subtelne i bardziej efektywne w określaniu proporcji samochodu niż chrom. 17-calowe felgi mają 14 szprych, które pasują do wykończenia, a całość została połączona z tradycyjnym grillem Mercury „waterfall”.

Mercury dopasował wymiary Milana do swojego największego konkurenta średniej wielkości, Hondy Accord. Jego długość, szerokość, rozstaw osi i wysokość są w calu Hondy, a jego 15,8-stopa sześciennego bagażnika jest nieznacznie większa niż Accord.

Wewnątrz znajdują się dwukolorowe skórzane siedzenia z przeszyciami, które pasują do jaśniejszego odcienia. Przednie fotele są równie wygodne, co ładnie wyglądają. Chociaż nie tak wspierające z boku, https://acel.magicexhibit.org/
 jak byśmy chcieli, uznaliśmy je za przyjemne podczas podróży trwających do dwóch godzin. Z nieco większą przestrzenią na głowę i nogi z tyłu niż Accord, jest również wystarczająco przestronny dla pięciu osób.

Zewnętrzne wykończenie satynowo-aluminiowe jest przeniesione na deskę rozdzielczą i ramiona kierownicy, gdzie otacza przyciski sterujące dźwiękiem, tempomatem i temperaturą wnętrza. Nagrzewnica na desce rozdzielczej i elementy sterujące klimatyzacją to przyciski, które nie są tak łatwe w użyciu https://rover.magicexhibit.org/
 jak pokrętła. Zmiany temperatury i prędkości wentylatora dokonuje się za pomocą przycisków, które wymagają cierpliwości i nadmiarowości ręki. W przeciwnym razie system działa wystarczająco dobrze – w przeciwieństwie do wielu systemów klimatyzacji ma nawet prosty przycisk „wyłącz”.

I have read the FAQs

YES

I understand I'm not qualified to volunteer at this time.

YES

School Volunteer Guidelines:

1.  Volunteers Must...
2.  Volunteers do not...
3.  Volunteers agree

HIDDEN

1.  Sexual misconduct...
2.  Sexual misconduct....
3.  Abuse, neglect....

HIDDEN

Applicants should be prepared to spend about....

HIDDEN
Created at 9/9/2022 10:36 PM by  
Last modified at 9/9/2022 10:36 PM by